Wykupiłeś wyjazd z oferty last minute? A może planowałeś swój urlop od miesięcy, ale kwestia ubezpieczenia zupełnie wyleciała ci z głowy? Nie martw się – w obu przypadkach zdążysz wykupić polisę przed wyjazdem. Nawet jeśli na zegarze dochodzi już północ i żaden ubezpieczyciel już nie pracuje. Możesz przecież wykupić polisę bez wychodzenia z domu! Wystarczy Internet i odrobina dobrych chęci.
Kupując ubezpieczenie turystyczne przez Internet możesz za jednym zamachem porównać oferty różnych firm, wybrać wszystkie interesujące cię dodatkowe opcje polisy (np. OC czy ubezpieczenie bagażu) i kupić to, które będzie najbardziej odpowiadało twoim potrzebom. Płatność przelewem – i gotowe! Nie zajmie to nawet dziesięciu minut cennego przedwyjazdowego czasu.
Dodatkowym atutem takiej formy zakupu polisy jest pewność, że nie zgubisz numeru ubezpieczenia ani numer telefonu assistance podróżnego. Oprócz wersji papierowej, którą możesz wydrukować, będziesz go mieć przynajmniej w dwóch miejscach – na mailu oraz w swoim telefonie.